Balkan Stories RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Balkan Stories RP

Balkan Stories IP: 193.104.68.47:7782
 
PrijemPočetnaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 da se predstavim

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Ivan Royal




Broj poruka : 3
Datum upisa : 29.02.2012

da se predstavim Empty
PočaljiNaslov: da se predstavim   da se predstavim Icon_minitimeSre Feb 29, 2012 9:42 pm

Pozz dame i gospodo ja sam Ivan Maricevic Imam 15 odina zivim u bosni i hercegovini Nemam ni brata ni sestre jednac sam tako da svoje slobodno vrijeme provodim igrajuci samp moje je slobodno vrijeme kad nisam u skoli kada nemam nis uciti .Nako dobar sam covjek nisam savrsen i niko nije savrsen i ja grijesim kao i svi al trudim se da pudem sto bolji prema drugima i et to je to za vise informacija posaljite mi poruku sa pitanjem heh veliki pozdrav :) :) :) :)
Nazad na vrh Ići dole
Ivica
Admin
Admin



Broj poruka : 58
Datum upisa : 21.11.2011

da se predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: da se predstavim   da se predstavim Icon_minitimeSre Feb 29, 2012 9:58 pm

Ivan Royal ::
Pozz dame i gospodo ja sam Ivan Maricevic Imam 15 odina zivim u bosni i hercegovini Nemam ni brata ni sestre jednac sam tako da svoje slobodno vrijeme provodim igrajuci samp moje je slobodno vrijeme kad nisam u skoli kada nemam nis uciti .Nako dobar sam covjek nisam savrsen i niko nije savrsen i ja grijesim kao i svi al trudim se da pudem sto bolji prema drugima i et to je to za vise informacija posaljite mi poruku sa pitanjem heh veliki pozdrav :) :) :) :)

DOBRO DOSAO :DDD
Nazad na vrh Ići dole
https://bsrp.serbianforum.info
John_Brown

John_Brown


Broj poruka : 7
Datum upisa : 28.12.2011
Godina : 27

da se predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: da se predstavim   da se predstavim Icon_minitimeČet Mar 01, 2012 1:34 am

Welcome
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





da se predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: da se predstavim   da se predstavim Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
da se predstavim
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Balkan Stories RP :: Predstavite se :: OOC - Predstavite se-
Skoči na: